Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

08 listopada 2016
  Szczupła nieotłuszczona sylwetka to cel niejednego trenującego. Ile razy próbowałeś i niestety nie odnosiłeś...
To jest przykładowa treść tej aktualności. Na stronie zostanie ona podmieniona na terść Twojej aktualności. Lorem ipsum dolor sit amet...
Maciej Kowalski logo

Trening interwałowy

Jest to bardzo efektywny trening dla osób, które chciałyby w maksymalnie krótkim czasie spalić tkankę tłuszczową. Jego skuteczność jest co najmniej kilkakrotnie większa od ćwiczeń cardio.

Trening polega na częstych zmianach intensywności ćwiczeń. To samo ćwiczenie naprzemiennie wykonywane jest krócej, ale bardzo intensywnie i dłużej, jednak z umiarkowaną intensywnością. Jeden trening trwa od około 20 do 40 minut i składa się z kilku faz: rozgrzewki, interwałów, rozciągania oraz schładzania. To bardzo uniwersalny trening, podczas którego można biegać, skakać na skakance, wykonywać przysiady, pompki lub inne ćwiczenia.

 

Efekty:

  • zwiększona wydolność oddechowa, zwiększona wytrzymałość organizmu,

  • redukcja tkanki tłuszczowej bez spalania mięśni,

  • spalanie tłuszczu z najbardziej problematycznych części ciała – brzucha, bioder i ud,

  • poprawa zdrowia i samopoczucia.

Trening interwałowy z trenerem w Warszawie
Trener Maciej Kowalski /
Aleje Jerozolimskie 123, 02-017 Warszawa /
tel: 661 499 583 e-mail: maciejkowalskitrener@gmail.com

Michał 33 lata, informatyk: Polecam Macieja jako trenera. Trening zawsze na 100 % Można pogadać i pożartować. Na wadze - 8 kg więc trening działa. Ponadto mam więcej energii na co dzień. Same plusy !