Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

15 sierpnia 2017
Uwypuklone, zgrabne pośladki to marzenie niejednej trenującej kobiety. Nie każda jednak wie jak powinna...
15 sierpnia 2017
Wiele kobiet decydujących się na trening w klubie fitness korzysta wyłącznie z bieżni, rowerków...
Maciej Kowalski logo

Zadzwoń

e-mail: maciejkowalskitrener@gmail.com

Trening z TRX – nieograniczona liczba możliwości

 

Trening z taśmami to dobry wybór dla tych, którzy nie znoszą monotonii podczas treningów – liczba możliwych do wykonania w trakcie treningu z TRX ćwiczeń jest właściwie nieograniczona. To, co jest bardzo istotne, to fakt, że ćwiczenia z taśmą są w stanie zaangażować do treningu te mięśnie, które bardzo trudno wytrenować na siłowni. Pracę z taśmami poleca się każdemu – to bardzo uniwersalny trening, na który można się zdecydować bez względu na poziom sprawności lub doświadczenie. Oczywiście tempo ćwiczeń oraz stopień ich zaawansowania będą dostosowane do indywidualnych potrzeb ćwiczącego.

 

Trening TRX – korzyści

 

Trening z taśmą w podwieszeniu pozwala pracować mięśniami całego ciała – do ćwiczeń angażowane są mięśnie powierzchniowe, ale też głębokie, których zadaniem jest stabilizacja stawów, to one są również odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała. Trening TRX poprawia stabilność stawów kolanowych, skokowych, zapobiega bólom kręgosłupa, pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, wzrost siły, wytrzymałości oraz wydolności układu krążenia. Ćwiczenia wykonywane na systemach podwieszania są dość złożone – prawidłowa technika wymusza na ćwiczących nieustanne napięcie ciała, co usprawnia pracę całego organizmu.

Trening z TRX
Trener Maciej Kowalski /
Aleje Jerozolimskie 123, 02-017 Warszawa /
tel: 661 499 583 e-mail: maciejkowalskitrener@gmail.com

Michał 33 lata, informatyk: Polecam Macieja jako trenera. Trening zawsze na 100 % Można pogadać i pożartować. Na wadze - 8 kg więc trening działa. Ponadto mam więcej energii na co dzień. Same plusy !

Poznaj opinie podopiecznych